درباره ما

مجله آنلاین موتورانو در اواخر مردادماه سال ۱۳۹۸ کار خود را آغاز کرد و در شهریورماه ۱۳۹۹ طی یک برنامه مدون، بازسازی برند یا Rebranding انجام داد و از پیشرانه به موتورانو تبدیل شد.

رسانه خودرویی موتورانو با رویکردی متفاوت و با استفاده از ظرفیت شبکه‌های اجتماعی، ابتدا فعالیت خود را در اینستاگرام آغاز کرد و هم‌اکنون جزو صفحات پربازدید خودرویی شناخته می‌شود. موتورانو در تلگرام نیز حضور دارد تا با طیف‌های مختلف مردم ارتباط برقرار کند.

دانایی یک توانایی است و رسانه به‌عنوان یکی از ابزارهای گسترش آن، وظیفه خطیری بر عهده دارد. موتورانو با تولید محتوا اختصاصی، ارائه نقدهای اصولی و انتشار ویدئوهای دوبله یا زیرنویس در انجام این وظیفه تلاش می‌کند.

در موتورانو هرکسی برای ابراز عقیده خود آزاد است و نظر هیچ مخاطب یا نویسنده‌ای حذف نمی‌شود. ابراز عقیده از مهم‌ترین حقوق شهروندی است و موتورانو نیز به‌عنوان یک رسانه خودرویی، به این حق احترام می‌گذارد.

یکی از خطوط قرمز موتورانو، انتشار پست‌های کپی و تکراری است. تمامی مطالب، ترجمه‌ای چکیده از مقالات وب‌سایت‌های معتبر خارجی است و عکس‌ها و ویدئوها با بهره‌گیری از برنامه‌های طراحی و تدوین تولید می‌شوند و روی صفحه اینستاگرام موتورانو قرار می‌گیرند.